top of page
gold-pawn-chess.jpg

Tarihçemiz

Karden İnşaat A.Ş. 2002 yılında İstanbul'da kurulmuş olup, hayata geçirdiği başarılı projeler ile inşaat sektöründe bilinen ve önde gelen bir marka olmuştur. İlk olarak endüstriyel yapılar ile başlayan faaliyetleri daha sonra çeşitlilik kazanarak konut projeleri, iş merkezleri, alışveriş merkezleri, fabrikalar, okullar, hastaneler, endüstriyel tesisler, toplu konutlar, villalar, çelik yapılar, enerji santralleri, alt yapı ve çevre düzenleme işleri gibi geniş bir alana yayılmıştır.

Karden İnşaat A.Ş. geleceğe yönelik geliştirdiği projeleri ile konforlu ve modern yaşam konseptini estetik mimari ile buluşturmayı amaçlamaktadır. Sürekli gelişen dünyada kendini daima yenileyen Karden, daima daha ileriyi hedeflemektedir...

gri-karden-marka-tescil-ve-odul-belgeleri.jpg

Kalite tam 20 yıldır.

Kaliteli olmak, ortaya bir vizyon koymak ve o vizyonu bir marka ile güçlendirmektir. Tam yirmi yıldır KARDEN markasının altında, marka değeri yüksek eserler ortaya koymak ve bu vizyonu Avrupa ödülü ile taçlandırmaktır.

Paşa KARADENİZ

Yönetim Kurulu Başkanımız

İnşaat Mühendisi vizyonu ile markamıza kazandırdığı engin deneyimler ve sonsuz motivasyonu ile KARDEN kalitesinin arkasında inşaat sektöründe 20 senedir başarılı işlere imza atan bir iş insanı var.

  • Paşa Karadeniz Linkedin
pasa karadeniz karden insaat yonetim kurulu baskani (1).jpeg
bottom of page