TARİHÇEMİZ


Karden İnşaat A.Ş. 2002 yılında İstanbul'da kurulmuş olup, hayata geçirdiği başarılı projeler ile inşaat sektöründe bilinen ve önde gelen bir marka olmuştur. İlk olarak endüstriyel yapılar ile başlayan faaliyetleri daha sonra çeşitlilik kazanarak konut projeleri, iş merkezleri, alışveriş merkezleri, fabrikalar, okullar, hastaneler, endüstriyel tesisler, toplu konutlar, villalar, çelik yapılar, enerji santralleri, alt yapı ve çevre düzenleme işleri gibi geniş bir alana yayılmıştır.

Karden İnşaat A.Ş. geleceğe yönelik geliştirdiği projeleri ile konforlu ve modern yaşam konseptini estetik mimari ile buluşturmayı amaçlamaktadır. Sürekli gelişen dünyada kendini daima yenileyen Karden İnşaat, daima daha ileriyi hedeflemektedir..

VİZYON - MİSYON


Yurtiçi ve yurtdışında sektörle ilgili gelişmeleri takip eden, bunları yaptığı işlere taşıyan, sektöründe lider, uluslararası standartlarda bir firma olmak.

Hizmet verdiğimiz kişi ve kurumlara, güvenilir ekonomik ve kullanışlı yapıları hızlı sunarak, onlarla beraber gelişen ve büyüyen dinamik bir firma olmak.

DEĞERLERİMİZ


Karden çalışanları olarak ortak değerlerimiz çerçevesinde çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Müşteri memnuniyetini ve beklentilerini kriter kabul ederek, müşteriyi en önemli varlık olarak görmekteyiz. Kurumumuz çalışmalarını bu doğrultuda şekillendirmektedir.

Karden, eğitimi kurum politikası olarak ele alıp, önce çalışanlarını eğiterek daha yüksek vasıflı çalışma ortamı yaratarak, yenilikleri takip eden ve bunları yaptığı işlere taşıyan çalışma grubu ile müşterilerine hizmet sunmayı amaç edinmiştir.

Güvenilirlik ve disiplin kavramını müşteri beklentilerinin ana ilkesi saymaktayız ve bunu sürekli kılmayı en önemli değer olarak görmekteyiz. Karden’ in taşıdığı sosyal sorumluluk ilkelerinin başında çevreyi gelecek nesillere koruyarak aktarmak bulunmaktadır. Ayrıca insan gelişiminin en önemli evresi olan eğitim ve bilimselliğe katkı sağlamayı da amaç edinmiştir.